Ohlédnutí za postupem Královéhradeckého KFS v barvách Česka do finálového turnaje Regions Cupu

"Pro nás byla jediná cesta, postoupit" hodnotí zpětně brankář Štastný

bannerobdelnik

Čeští zástupci v Regions´ Cupu slaví postup na finálový turnaj 2019. Ve třech kvalifikačních zápasech neinkasovali na domácí půdě hráči KFS Hradec Králové ani gól a jejich cestu na evropský šampionát si můžete nyní připomenout v našem souhrnném videu.

Pohár regionů UEFA (UEFA Regions´ Cup) je mezinárodní fotbalová soutěž, která od roku 1999 a navazuje na mistrovství Evropy amatérů ve fotbale, konané v letech 1967 až 1978. Turnaje se účastní hráči nižších soutěží, kteří nemají profesionální smlouvu a jsou ve věku 19 až 40 let.

Každou zemi reprezentuje výběr jednoho regionu, který vyhrál domácí kvalifikaci. Tím se stali letos zástupci KFS Hradec Králové, kteří nastoupili v Trutnově k prvnímu duelu proti výběru z Bosny a Hercegoviny, který ovládli jasně 4:0.

V neděli 17.6. navázali Královéhradečtí na úvodní úspěch výhrou 2:0 nad San Marinem a v posledním zápase proti výběru Maďarska tak šlo o přímý souboj o postup na finálový turnaj. Závěrečná bezbranková remíza 0:0 hrála ve prospěch Východočechů, u kterých v tabulce při shodném sedmibodovém zisku s Maďary rozhodovalo v jejich prospěch skóre a tedy i fakt, že svěřenci trenéra Dvořáka ve třech zápasech ani jednou na domácí půdě neinkasovali.

Odkaz na článek na webu www.fotbal.cz


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
06.07.2018 07:18
Video
0 +
 
bannerctverec

Hlavní zprávy