Online Před 2 měsíci

Nový partner české fotbalové ligy

Českou fotbalovou ligu čeká velká změna. Novým generálním partnerem se stává sázková kancelář Chance, která nahradí Fortunu. Chance přispěje částkou 260 milionů korun, což je výrazný nárůst oproti předchozím 80 milionům od Fortuny.

Blog
Před 2 dny
REGIONHRADEC.CZ

Vraky aut zaplevelují Hradec Králové:

Město Hradec Králové bojuje se stovkami opuštěných automobilů, u kterých v některých případech rozhoduje soudní řízení o jejich odstranění. Aplikace Munipolis pomáhá s lokalizací a odstraňováním těchto vozidel, ale jejich počet stále narůstá.

Blog
Před týdnem
REGIONHRADEC.CZ

Policie hlídá chaty a zahrady - počet krádeží klesá

S návratem jara je důležité pamatovat na bezpečnost našich chat a chalup, ačkoliv policejní kontroly pokračují. Policisté doporučují kvalitní zámky, mříže na oknech, neukládat drahé předměty, a v případě podezření nevstupovat do objektu, ale kontaktovat policii.

Blog
Před 3 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Růst cen kakaa - špatná úroda

Ceny kakaa strmě rostou hlavně díky finanční spekulaci. Obchodníci s kakaem se musí chránit proti poklesu cen termínovými smlouvami, což vede k finančním problémům při prudkém růstu cen.

Blog
Před 3 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Šílenství v UFC - soupeř pokousal rivala

UFC čelí neobvyklému incidentu, kdy jeden z bojovníků pokousal soupeře v průběhu zápasu. Šéf UFC, Dana White, vyjádřil nečekanou odměnu pro pokousaného bojovníka, zatímco pachatel byl okamžitě vyhozen ze soutěže.

Blog
Před 3 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Alkohol, bez řidičáku a smyk v Mustangu

Řídil Ford Mustang bez řidičského oprávnění a pod vlivem alkoholu. Mustang narazil do Renault Mégane na rušné křižovatce poblíž OBI. Škoda na obou autech byla značná, ale nikdo nebyl zraněn. Muž nyní čelí čtyřem přestupkům.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Oslnivá kytarová kouzla a šansony v Adalbertinu

Článek představuje Lenku Filipovou, ikonu české hudební scény, která se proslavila svým jedinečným stylem, talentem a osobitou interpretací skladeb. Její koncerty jsou plné emocí a vzpomínek, a její osobitý altový hlas, melodické songy a poetické texty oslovují publikum nejen v České republice.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Pokles porodnosti ovlivní světovou ekonomiku: Studie varuje před výzvami migrace

Studie v medicínském časopise The Lancet varuje před dramatickými demografickými změnami kvůli klesající porodnosti ve třech čtvrtinách zemí do 25 let. Změna může nebezpečně ovlivnit sociální, ekonomické, environmentální a geopolitické sféry.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Vila Anička a její okolí čelí zástavbě

Petice za zachování a obnovu hradecké vily Aničky získala 450 podpisů a vyzývá Ministerstvo kultury k definování hodnoty domu. Oponenti nového projektu Rezidence Letců bojují za ochranu historických hodnot vily, která by mohla být obklopena novými stavbami.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Loena Hendrickxová dominuje

Belgická krasobruslařka Loena Hendrickxová vede po krátkém programu na Mistrovství světa v krasobruslení, česká naděje Nikole Březinová vypadla. Dámské volné jízdy pokračují ve středu.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Z vysněné bitvy českých hvězd sešlo

Zápas mezi dvěma českými hvězdami bojových umění byl zrušen, zejména kvůli finančním nárokům obou zápasníků, kteří požadovali milion korun za svůj výkon.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Unikátní motomuzeum v Šestajovicích láká na vzácné kousky

Muzeum v Šestajovicích na Náchodsku rozšiřuje expozici o nové atrakce. Kromě sbírky motocyklů a hraček, návštěvníci uvidí stovky forem na bábovky, paštiky, pivní lahve či vavřínové věnce. Otevřeno od 1. května.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Protest proti gumárenskému kolosu v Malých Svatoňovicích

Obyvatelé Malých Svatoňovic protestují proti plánu společnosti Saar Gummi na výstavbu linky na zpracování gumárenského odpadu. Obavy souvisí s hlukem, zvýšenou dopravou a emisemi.

Blog
Před 4 týdny
REGIONHRADEC.CZ

Historický Národní dům v Deštném padá: Nahradí ho apartmánový hotel!

Někdejší Národní dům v Deštném v Orlických horách má zmizet a uvolnit místo pro apartmánový hotel. Demolice by měla začít v dubnu a skončit v červnu, zatímco nová stavba by měla být dokončena do dvou let.

Blog
Před měsícem
REGIONHRADEC.CZ

Podvodník vydávající se za rockového zpěváka oloupil ženu o miliony

Žena se stala obětí internetového podvodu, když jí falešný zpěvák skupiny Kabát slíbil setkání a požádal ji o peníze na dovolenou a letenku. Žena poslala milion korun a i několik půjček, než si uvědomila chybu.

Blog
Před měsícem
REGIONHRADEC.CZ