ZPRÁVY AKTUALITY Královéhradecký kraj

Dálkové teplo zahřeje víc odběrných míst v centru Hradce

Největší investiční akce v historii akciové společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové, městem vlastněného dodavatele dálkového tepla, skončila v pátek 24. listopadu. Slavnostním poklepáním na poslední zadlážděnou kostku uzavřeli teplofikaci historického centra města zástupci investora a hradecké radnice.

0

Před 3 dny

SsangYong přináší vánoční dárek: zvýhodnění 40 000 Kč na model Torres!

Po úspěšném uvedení zbrusu nového modelu Torres s cenou již od 699 900 Kč, značka SsangYong nyní přichází s vánočním dárkem pro své zákazníky ve formě zvýhodnění 40 000 Kč na tento všestranný rodinný vůz.

0

Před 6 dny

SsangYong společně s OLFIN Car otevírají nové autorizované dealerství v Hradci Králové

SsangYong společně s OLFIN Car dnes otevřeli nový autorizovaný prodej a servis vozů SsangYong v Hradci Králové.

0

Před týdnem

Žádejte o dotace na sportovní akce 2024

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu informuje zájemce o dotace v oblasti sportu, že v souladu se schváleným dotačním programem, mohou žádat o dotace na sportovní akce realizované v roce 2024.

0

Před týdnem

Okolí zimního stadionu čeká změna, město chystá novou studii za 2,4 milionu

Město nechá zpracovat studii proveditelnosti k areálu zimního stadionu v Hradci Králové, na svém zasedání se na tom shodlo zastupitelstvo.

0

Před 2 týdny

Sháníte stabilizované květiny? Vsaďte na věčné růže!

Květiny jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejvíce obdivovaných darů, které můžeme druhým lidem předat. Květiny nám vytvářejí okouzlující atmosféru a dodávají do našich domovů nezbytný nádech přírody a krásy. Sháníte stabilizované květiny, které vydrží až několik let? Vsaďte na věčné růže z e-shopu www.homedecorhome.cz!

0

Před 3 týdny

Hradeckým stromům pomáhají zavlažovací vaky

Během letošního roku využívaly Technické služby Hradec Králové tři stovky speciálních zavlažovacích vaků k dřevinám po městě. Tento trend v zalévání se těší velké oblibě i využívání, proto nyní přibude dalších 75 nových vaků. Technické služby je dostaly od královéhradecké společnosti Teleflex.

0

Před 3 týdny

Jubilejní ročník festivalu Setkání národů 2023 v hradeckém Adalbertinu

Nenechte si ujít jubilejní 10. ročník tradičního festivalu Setkání národů ve čtvrtek 9. listopadu 2023 v hradeckém Adalbertinu.

0

Před měsícem

Senátor Aschenbrenner: Společná kandidátka do eurovoleb je pro ODS špatný nápad, je to ideový oheň a voda

ODS, TOP 09 a KDU-ČSL jdou do voleb do Evropského parlamentu společně. A to přesto, že mají zjevně rozdílné pohledy na to, jak se má Evropská unie dál vyvíjet a jak přistupujeme k jednotlivým problémům, které ovlivňují náš život. Považuji to za zbytečný ústupek občanských demokratů dvěma menším stranám.

0

Před měsícem

Mutace BRCA genů mnohonásobně zvyšují riziko rakoviny prsu. Pomáhá preventivní operace

Rakovina prsu patří dlouhodobě k druhé nejčastější rakovině u žen. Ročně jí onemocní 7 000 z nich, téměř třetina nepřežije. Riziko vzniku tohoto zhoubného nádoru výrazně zvyšují BRCA geny. Pokud nefungují správně, hromadí se v buňkách chyby, které mohou vést právě ke vzniku rakoviny. U žen s vysokým rizikem se doporučuje preventivní mastektomie, tedy odstranění prsou.

0

Před měsícem

Hradec bude v červenci 2024 středoevropskou zastávkou turné Eda Sheerana

Hradec Králové se 27. července 2024 stane evropskou zastávkou britského zpěváka a písničkáře, držitele několika cen Grammy Eda Sheerana.

0

Před měsícem

Žádejte o dotace v programu Královéhradecká nábřeží 2024 - I. kolo

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu informuje zájemce o dotace z dotačního programu Královéhradecká nábřeží, že v souladu se schváleným dotačním programem mohou žádat o dotace na projekty realizované v roce 2024.

0

Před měsícem

Hradec Králové navýší dotace na sport, finančně podpoří hokej i fotbal

Zastupitelé města Hradec Králové schválili začátkem října navýšení individuálních dotací na hokej a fotbal pro sezonu 2023/2024. Na projekt Akademie Českého svazu ledního hokeje půjde navíc 1,8 milionu korun, na projekt Regionální fotbalová akademie Královéhradeckého kraje celkem 1,2 milionu korun.

0

Před měsícem
Studio UHK