ZPRÁVY Krimi Královéhradecký kraj

Cizinci vykrádali domy, škoda dosáhla 1,5 milionu

Dva muži z Gruzie ve věku 29 a 30 let byli zatčeni na Chomutovsku pro podezření z řady trestných činů, včetně krádeže a poškozování cizích věcí. Celková škoda přesahuje 1,2 milionu korun. Oběma hrozí tresty od 2 do 8 let vězení.

0

Před 2 dny Miroslav Pucholt

V podzemí vypěstoval půl tuny konopí, soud uložil farmáři 10 let

Petru Včeliš, obviněný z nelegálního obchodování s marihuanou, mohl být odsouzen k 8-12 letům vězení. Původně hrozilo 10-18 let, ale trest byl snížen kvůli nejasným důkazům o zisku. Včeliš odmítá tvrzení o nelegálním prodeji, tvrdí, že konopí pěstoval pro terapeutické účely.

0

Před 5 dny Ester Vohradská

Nákladní auto ve Svinarech narazilo do viaduktu

Nákladní auto VW Crafter nerespektovalo omezení výšky a narazilo do podjezdu. Řidič ignoroval značku a způsobil škody za 130 tisíc korun na vozidle a nákladu, plus 2000 korun na podjezdu. Udělena pokuta 1500 korun.

0

Před týdnem Miroslav Pucholt

Policie hlídá chaty a zahrady - počet krádeží klesá

S návratem jara je důležité pamatovat na bezpečnost našich chat a chalup, ačkoliv policejní kontroly pokračují. Policisté doporučují kvalitní zámky, mříže na oknech, neukládat drahé předměty, a v případě podezření nevstupovat do objektu, ale kontaktovat policii.

0

Před 3 týdny Adam Wágner

Požár v paneláku - 16 osob evakuováno

V Hradci Králové vypukl požár v panelovém domě kvůli nedbalosti při vaření. Požár vystěhoval 16 obyvatel a způsobil škody za 900.000 korun. Hasiči zvládli uhasit plameny během dvou hodin a zranění byli ošetřeni na místě.

0

Před 3 týdny Miroslav Pucholt

Alkohol, bez řidičáku a smyk v Mustangu

Řídil Ford Mustang bez řidičského oprávnění a pod vlivem alkoholu. Mustang narazil do Renault Mégane na rušné křižovatce poblíž OBI. Škoda na obou autech byla značná, ale nikdo nebyl zraněn. Muž nyní čelí čtyřem přestupkům.

0

Před 4 týdny Adam Wágner

Podvodník vydávající se za rockového zpěváka oloupil ženu o miliony

Žena se stala obětí internetového podvodu, když jí falešný zpěvák skupiny Kabát slíbil setkání a požádal ji o peníze na dovolenou a letenku. Žena poslala milion korun a i několik půjček, než si uvědomila chybu.

0

Před měsícem Adam Wágner

Přišla o 2 miliony, policie varuje před podvody na síťích

Česká žena přišla o téměř 2 miliony korun, když investovala do falešných kryptoměn na základě podvodného inzerátu na sociální síti. Po první investici jí na účtu přibylo pouhých 20 korun, což ji přimělo k dalším investicím. Policie varuje před podobnými podvody.

0

Před měsícem Michaela Prokopová

Německý ovčák přežil otravu v zahradě

Na Slezském Předměstí v Hradci Králové byla v únoru nalezena zvířata, která se otrávila karbofuranem. Jednalo se o štěně německého ovčáka a čtrnáctiletou fenku. Majitelé zvířat se domáhají překvalifikování případu z přestupku na trestný čin trápení zvířat.

0

Před měsícem Rebeka Schidt

Divoká honička s pervitinem a dítětem v autě

Zdrogovaný řidič s plačícím chlapcem ujížděl policistům v Hradci Králové. Dítě poděkovalo policistům za záchranu. Muž jel pod vlivem pervitinu a již neměl platné řidičské oprávnění. Za své činy hrozí trest odnětí svobody na 3 až 8 let.

0

Před měsícem Martin Kydlíček

Dva psi otráveni na Slezském Předměstí. Místní chovatelé se obávají o bezpečnost svých zvířat

V královéhradeckém Slezském Předměstí se objevilo několik případů otravy domácích zvířat. Místní chovatelé se obávají o bezpečnost svých zvířat. Policie vyšetřuje situaci, ale zatím nenašla žádné otrávené návnady.

0

Před měsícem Lenka Hubingerová

Noční jezdci ovládli náměstí

Skupina autorů s tuningovými automobily v Jičíně pronikla do historického centra města a vzbudila půl města. Místní kritizují policii za nezasáhnutí. Městská policie dokumentovala přestupky a předala je přestupkové komisi. Oprava dlažby náměstí bude stát 20 000 Kč.

0

Před měsícem Martin Kydlíček

Srážka vlaku s autem: Řidička zemřela, 100 cestujících evakuováno

Tragická událost na Hradecku: vlak srazil auto na nezabezpečeném železničním přejezdu, řidička zemřela. Provoz mezi Chlumcem nad Cidlinou a Novým Bydžovem pozastaven, cestující evakuováni, policie vyšetřuje.

0

Před měsícem Martin Kydlíček

Český turista se vážně zranil po pádu ze Sněžky

Český turista se vážně zranil po pádu z řetězové cesty na Sněžku, nejvyšší horu Krkonoš a Česka. Zachránci byli z různých záchranářských složek, včetně českých a polských týmů. Horská služba Krkonoše varuje před nebezpečím výstupů na Sněžku a zdůrazňuje důležitost vhodného vybavení a zkušeností.

0

Před měsícem Martin Kydlíček
Studio UHK