Online Před 4 měsíci

Velké náměstí: nový pohled na rekonstrukci se zapojením veřejnosti

Sdílená zóna pro chodce, cyklisty i automobily, zeleň, nové osvětlení či zázemí pro konání akcí. Nejen tyto prvky přináší nový koncept studie rekonstrukce Velkého náměstí v historickém centru Hradce Králové.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Novoroční sportovní výzvy Buď fit využily stovky lidí

Zkraje měsíce ledna spustilo město pro své občany nový projekt Buď fit, tedy novoroční výzvu zaměřenou na dospělé zájemce, kteří by chtěli pravidelně sportovat. Do projektu se zapojilo 16 sportovišť a v průběhu týdenní výzvy bylo využito zájemci celkem 1142 volných vstupenek.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Žádejte o dotace v programu Královéhradecká nábřeží 2024 - II. kolo

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu informuje zájemce o dotace z dotačního programu Královéhradecká nábřeží, že v souladu se schváleným dotačním programem mohou žádat o dotace na projekty realizované v roce 2024.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

XXII. Královéhradecký městský ples

Statutární město Hradec Králové ve spolupráci s Hradeckou kulturní a vzdělávací společností a Kongresovým centrem Aldis pořádají v sobotu 20. ledna 2024 již XXII. KRÁLOVÉHRADECKÝ MĚSTSKÝ PLES.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Dopravní podnik ocenil trojici řidičů s miliony najetých kilometrů bez nehod

Trojice hradeckých řidičů byla oceněna Dopravním podnikem města Hradce Králové v rámci projektu Jízda bez nehod. Jsou jimi Milan Eliáš, Jan Kroupa a Oldřich Stránský, každý z nich najel s vozy MHD za dvacet let milion kilometrů.

Blog
Před 4 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

BUĎ FIT! - novoroční sportovní výzva města

Vyzkoušejte v termínu od 1.1.2024 do 7.1.2024 na území města Hradec Králové různé druhy sportovních aktivit a začněte pravidelně cvičit!

Blog
Před 5 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

První den spolu v Hradci oslaví videomappingem

Na Nový rok se v Hradci Králové každoročně koná oblíbená akce První den spolu. V odpoledních hodinách se Hradečané sejdou na Velkém náměstí, aby si společně užili koncert, vychutnali čaj nebo punč a čočkovou polévku, kterou zde podává vedení města.

Blog
Před 5 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Světýlkové putování za Ježíškem na ,,Benešovce"

Přijďte si s dětmi ve středu 13. prosince 2023 zkrátit čekání na Ježíška na Moravské Předměstí!

Blog
Před 5 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Teplo v Hradci Králové zdraží, důvodem je růst ceny z Opatovic

Všudypřítomný růst cen dopadne od nového roku i na dodávky tepla a teplé vody v Hradci Králové. Typická zdejší domácnost si měsíčně připlatí stokoruny, teplo zde i přesto zůstane takřka nejlevnější v celé republice.

Blog
Před 5 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Dálkové teplo zahřeje víc odběrných míst v centru Hradce

Největší investiční akce v historii akciové společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové, městem vlastněného dodavatele dálkového tepla, skončila v pátek 24. listopadu. Slavnostním poklepáním na poslední zadlážděnou kostku uzavřeli teplofikaci historického centra města zástupci investora a hradecké radnice.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

SsangYong společně s OLFIN Car otevírají nové autorizované dealerství v Hradci Králové

SsangYong společně s OLFIN Car dnes otevřeli nový autorizovaný prodej a servis vozů SsangYong v Hradci Králové.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Žádejte o dotace na sportovní akce 2024

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu informuje zájemce o dotace v oblasti sportu, že v souladu se schváleným dotačním programem, mohou žádat o dotace na sportovní akce realizované v roce 2024.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Okolí zimního stadionu čeká změna, město chystá novou studii za 2,4 milionu

Město nechá zpracovat studii proveditelnosti k areálu zimního stadionu v Hradci Králové, na svém zasedání se na tom shodlo zastupitelstvo.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Sháníte stabilizované květiny? Vsaďte na věčné růže!

Květiny jsou bezpochyby jedním z nejkrásnějších a nejvíce obdivovaných darů, které můžeme druhým lidem předat. Květiny nám vytvářejí okouzlující atmosféru a dodávají do našich domovů nezbytný nádech přírody a krásy. Sháníte stabilizované květiny, které vydrží až několik let? Vsaďte na věčné růže z e-shopu www.homedecorhome.cz!

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ

Hradeckým stromům pomáhají zavlažovací vaky

Během letošního roku využívaly Technické služby Hradec Králové tři stovky speciálních zavlažovacích vaků k dřevinám po městě. Tento trend v zalévání se těší velké oblibě i využívání, proto nyní přibude dalších 75 nových vaků. Technické služby je dostaly od královéhradecké společnosti Teleflex.

Blog
Před 6 měsíci
REGIONHRADEC.CZ